Power Book II: Ghost
powrót do forum 1 sezonu

Wrażenia po ostatnim odcinku troche lepsze. Spoko że wrócił Tommy bo tylko on ratuje już ten serial. W dalszym ciągu czuć ten pośpiech twórców w tworzeniu tych episodów. Naciągane to wszystko do tego stopnia, że wybuchasz śmiechem sam z siebie... talki odruch bezwarunkowy albo naturalna reakcja kiedy ktoś robi na żywca z ciebie idiote hehehe.
Co do aktorów w tej cześci to na plus Mary J Blige, natomiast Method Man jako obrońca... no nie pasuje tu w ogóle. Tak jak go lubie za te wszystkie role które grał i występy gościnne tak tutaj nie pasuje w tej roli... lepiej by się sprawdził jako jakiś bandzior.

Czekam na nowy rozdział bo zwiastun (jak to zwiastun) zachęca. Do tego singiel promujący to wydawnictwo całkiem chwytliwy i na pewno będzie dobrą promocją aby przyciągnąć widza przed Tv do oglądania przygód młodego Kaana Ghosta i Tommiego.

ocenił(a) serial na 6
romsonthadon

Skąd się dowiedziałeś o kontynuacji ?? Ja jestem Fanem POWER , dużo siedzę w mediach i na portalach popkulturowych i NIGDZIE nie było newsa o kontynuacji tego. Dziś kompletnie przypadkiem się na to natknąłem i od prawie godziny nie jestem w stanie uwierzyć w to co widzę :D :D Jakie to by nie było to na razie jestem w ekstazie ze istnieje pełnoprawny squel do tamtej historii ;D SUper !

ocenił(a) serial na 2
mordarg

Ty tak na serio czlowieku? Haha
Skoro tyle "siedzisz" w tych socjalach to google tez ogarniesz jakos

ocenił(a) serial na 6
romsonthadon

Na serio. Siedzę na portalach tego typu wiem zawsze wszystkie nowinki na temat seriali praktycznie natychmiastowo jak dostaje linki od znajomych to w 90% juz je widziałem. Wiem o fabułach nawet tych seriali których nie widziałem i wlasnie dlatego jest to dla mnie takim zaskoczeniem że przegapiłem coś takiego... ; O

romsonthadon

Napisy ktoś coś gdzieś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones