PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=223546}

Motel

Vacancy
6,0 19 479
ocen
6,0 10 1 19479
6,0 7
ocen krytyków
Motel
powrót do forum filmu Motel

ta grzecznie sobie spała na strychu, podczas gdy mężuś się wykrwawiał na progu, ale ostatecznie pocałunek królewny nad ranem przywrócił go do życia, jedną sztukę broni oczywiście zostawili na widoku w biurze, policjant miał shotguna w samochodzie i pewnie karabin w bagażniku, by się uzbroili że ho ho, ale oczywiście pod maskę zajrzeć było priorytetem :D

dużo baboli, ale to nie zmienia faktu, że film momentami ostro trzymał w napięciu, warto obejrzeć jak ktoś potrafi się powstrzymać od nadmiernego analizowania.

ocenił(a) film na 7
_mjkl

A co drugim horrorze sprawdza się zasada: "Gdyby robili to co ja mówię, to przeżyliby i przy okazji może nawet zabili wszystkich prześladowców".
Też mnie to irytowało, tyle broni pod nosem i nic...

rihuan

teraz przypomniało mi się, że dobry był też motyw z furami - Beemka stała, odpaliła od razu, potem ten duży samochód... pewnie jeszcze ze dwie z kluczykami w stacyjce by się znalazły :) A jak wiedziała gdzie stoją !

_mjkl

{SPOILER}
W BMW nie było kluczyków tylko stacyjka była wyłamana śrubokrętem. A w furgonetce też nie było i dlatego do niego nie wsiadła tylko poszła do recepcji!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones