PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=223546}

Motel

Vacancy
6,0 19 625
ocen
6,0 10 1 19625
6,0 7
ocen krytyków
Motel
powrót do forum filmu Motel

totalne GÓWNO,w zyciu nie ogladalem filmu tak wrecz tandetnego,scenariusz napisany przez malolata jak widac a budzet filmu nie przekroczyl zapewne 1000 dolarow,dziwie sie ze zagrali tam calkiem znani aktorzy. film przypominajacy wymiociny spod szyldu carismy,ktore to dodawane sa do gazety za 10 zl ? horror ? w zyciu,komedia ? tez nie. zalosna parodia filmu. oto czym bylo to cos.

użytkownik usunięty
warhammer

Się z tobą całkowicie nie zgodzę. Według mnie świetny, a do tego Kate Beckinsale w roli głównej. Po prostu ciekawił mnie do samego końca. Jaki film jest według ciebie dobry? Gorące wargi 4 ;) ?

Film godny obejrzenia, trzymający w napięciu, pomimo iż fabuła jest dość czytelna to i tak warto poświęcić dwie godziny na obejrzenie tego thrillera.

ocenił(a) film na 8
warhammer

To obejrzyj Nocny pociąg z mięsem scenariusz nie przewidywalny, aktorzy mniej znani, dużo krwi, nawet będziesz miał efekty specjalne, które spowodowały, że budżet przekroczył 1000 dolarów. Motel to świetny film szczególnie, patrząc na filmy, które wychodzą teraz, są dużo gorsze, a mają lepsze oceny. W motelu chodzi o akcje, tempo, a one jest błyskawiczne. Dziwisz się dlaczego tak znani aktorzy zagrali w takim filmie?, bo oni przeczytali scenariusz i stwierdzili, że jest to dobry film:)

warhammer

Totalna amatorszczyzna. Zero napięcia,bieg akcji przewidywalny, Beckinsale przez cały film chodzi ze zmarszczonym czołem, pobudki morderców-niejasne,zachowania głównych bohaterów-nieracjonalne, na maksa przerysowana rola Whaleya. C-i-e-n-i-u-t-k-o. Nawet zdjęcia średnie, z paroma dobrymi momentami.Szkoda, bo zmarnowano niezły pomysł na pociągnięcie amerykańskiej tradycji dreszczowców toczących się w motelach, a ja zmarnowałam 90 minut na mocno przereklamowany produkt filmopodobny.

zulia_wedrowniczka

mi sie osobiscie film podobal .trzymal w napięciu , thriller godny obejzenia. 8/10 a jak ci sie nie podobał to sobie włącz pszczółke maje , tam czola pomarszczonego nie bedziesz miała.

ocenił(a) film na 7
Mountain_17

Spoko, zalozyciel tematu to samo napisal o innym filmie, wiec trudno na powaznie brac ocene. "W zyciu takiej chaly nie widzial".
Mnie "Vacancy" nie powalil, ale poniewaz nie lubie Kate B. i w ogole film byl malo oryginalny, mimo to niezle sie go ogladalo, szczegolnie koncowke.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones