PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=223546}

Motel

Vacancy
6,0 19 619
ocen
6,0 10 1 19619
6,0 7
ocen krytyków
Motel
powrót do forum filmu Motel

Choć te dwa filmy są do siebie podobne to ja wybieram Motel i nie dla tego że to forum tego filmu po prostu według mnie ciekawsza historia lepszy klimat lepszy pomysł na film a teraz wy zapraszam do głosowania.

numer6

Filmy pozornie do siebie podobne, ale nie ma co tamtego gniota porównywać do Motelu. W Motelu lepsza fabuła, bardziej realna, więcej się dzieje i trzyma w napięciu przez cały film. Na Nieznajomych z trudem wytrzymałem do końca, nudny jak flaki z olejem.

numer6

obydwa uwielbiam. to są moje klimaty....:)

ocenił(a) film na 6
numer6

Oba filmy są słabe. Naiwne, irytujące i pełne niedorzeczności.

ocenił(a) film na 4
numer6

Moi zdaniem lepszy horror to Nieznajomi ponieważ Motel wydaje mi się tani i gra aktorów mnie nie przekonuje

ocenił(a) film na 7
numer6

Jeśli pasuje Wam tematyka i takie emocje podczas oglądania to prócz Nieznajomych i Motelu polecam BARDZO Eden Lake i Ils.

ocenił(a) film na 8
rook-filmweb

zdecydownie eden lake jest swietny, ale Ils? Nie moge sie bac kiedy nawijaja mi po francusku, jakos mnie to smieszy :<

ocenił(a) film na 9
numer6

Wszystkie trzy filmy (Motel, Nieznajomi, Eden Lake) są moimi ulubionymi i nie potrafię wybrać który jest lepszy.

ocenił(a) film na 6
numer6

Motel to raczej mizerna namiastka Nieznajomych, w Nieznajomych był klimat i cały czas się coś działo, był zdecydowanie bardziej tajemniczy i emocjonujący.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones