PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480690}

Motel 2: Pierwsze cięcie

Vacancy 2: The First Cut
5,1 3 151
ocen
5,1 10 1 3151
Motel 2: Pierwsze cięcie
powrót do forum filmu Motel 2: Pierwsze cięcie

uwielbiam horrory

ocenił(a) film na 6

w których gra młodzież :p film dobry, ale dziwne, że ta laska przeżyła, i ten poparzony gość też. Policja powinna wszcząć śledztwo i wyszłoby, kto to, więc tego mordercę by w rezultacie złapali, a on jeszcze otworzył nowy interes. Ale niestety mają to do siebie, że są zazwyczaj naciągane...ale i tak je lubie ;)

ocenił(a) film na 5
meteor7

Po obejrzeniu wczoraj tego filmu była rozczarowana. Mocno naciągnięty i
sztucznie odgrywanie scen, bez entuzjazmu. Mógł być całkiem niezły, ale w
większości następne części są mocno naciągnięte i pierwsza część była o
wiele lepsza...

Halinag

meteor wez jeszcze cały film streśc scena po scenie.

ocenił(a) film na 6
meteor7

dokladnie, ten drugi juz nie jest taki ciekawy jak ten pierwszy.
Pierwszy zrobil na mnie najwieksze wrażenie, jeszcze aktorka taka fajna laska, to pewnie dodatkowo tez przyciąga uwagę i chęć ogladania.
pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
meteor7

wiesz co to jest spoiler? warto by się dowiedzieć, bo jestem pewien że na FW wchodzą nie tylko ludzie którzy oglądali dany film...
A co do samego filmu, to:

KISZKA!

bardzo, bardzo zły film! Zero klimatu, zero napięcia, zero aktorstwa, wszystko jest złe.
mały SPOILER Reakcja bohaterki na śmierć chłopaka, którego miała w najbliższym czasie przedstawić staremu, (Koniec SPOILERA) skopała mi mordę! no proszę was, co to miało być? ktoś w ogóle miał w ręku scenariusz? nie wiem nawet jak to skomentować. A i tak najlepszy był jeden z oprawców, który przeskoczył z planu "Kevin sam w domu".
koszmar, 1/10

ocenił(a) film na 6
Gelu_247

lol. szczerze masz dużą rację, że takie nierealne sytuacje byly niepotrzebne, ze kobieta wygrała, ale z tym 1/10 to grubo przesadziłeś kolego!

ocenił(a) film na 5
meteor7

Blondynka mogłaby rywalizować normalnie z Rambo ;)
Scena w wodzie troche żałosna hehe
Taki prosty trochę ten film.. 1. czesc o wiele lepsza.. . A ta Wpadka z Azjatami na początku? Scena łóżkowa ale takie elementy jak np udawanie ze podciaga spodnie to byloby cos a co bylo??;D Wstał z lozka, nic nie zrobil tylko guzik odpięty od spodni.. a żona aż wyła z rozkoszy haha ;). ode mnie ma 5 ;)

BunHeaD

panowie panowie pobudka film totalnie poje..b... ny głupawa nastolatka rozpiernicza 3 dorosłych mężczyzn no nie ma co akcja z wodą totalnie pojechana sytuacja. Sporo takich scenek było i jak czytam komenciora typu uwielbiam jak gra młodzież nie ma co oni właśnie rozpierniczają fabułe i klimat już od niespełna kilku dobrych lat no ale szacun twój gust

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones