PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480690}

Motel 2: Pierwsze cięcie

Vacancy 2: The First Cut
5,1 3 151
ocen
5,1 10 1 3151
Motel 2: Pierwsze cięcie
powrót do forum filmu Motel 2: Pierwsze cięcie

Będą spojlery.

Wszystko świetne wymyślone. Nie za bardzo się można doczepić do zachowań bohaterów, klimat też dobry i nie tak banalna fabuła bo przed początkiem można było przypuszczać że zginą wszyscy (bo jak tu robić interes jak gliny wszystko wiedzą) a tu jednak sie udało komuś przetrwać

Dziwne że ten poparzony gość jej nie gonił bo poparzeń ciężkich nie doznał jak widać a biegał jak oszalały.

Moim zdaniem świetna kontynuacja i mi sie podobała nawet bardziej niż 1.



Raku1950HKS

To nie była kontynuacja tylko prequel. Też myślałem że wszyscy zginą hehe. Akcja działa się w innym motelu niż w jedynce. Na końcu pokazują znów inny motel. Wychodzi na to że takie akcje działy się w kilku motelach (my wiemy o tym z jedynki i z dwójki)
No i dali dupy z tym poparzonym gościem. Koleś nie przeżył by tego. Zginąłby. Poparzenia by miał 3 a nawet 4tego stopnia, a nawet jakby przeżył to byłby ślepy - no ale czepiam się :-D
Ale i tak jedynka dla mnie rządzi - lepszy klimat zastraszenia.

ocenił(a) film na 7
squallaz

Wybacz źle dobrałem słowa ale masz racje - prequel. Chodziło tylko o to że druga część nie została jakoś spaprana bo dobrym debiucie ;) Pozdrawiam.

Raku1950HKS

2 część została bardzo spaprana po debiucie, przede wszystkim brak napięcia.

ocenił(a) film na 4
Raku1950HKS

Oj strasznie spaprali, ta część nie powinna ujrzeć światła dziennego... Jedyna była świetna, ta część to porażka.

ocenił(a) film na 8
Mati86

Jak dla mnie całkiem udany film. Warto obejrzeć. Zasłużone 7/10

ocenił(a) film na 6
KinoManiak_18

wedlug mnie nie ma przyrownan do 1
1 miażdży całkiem bardziej realna fizycznie duzo bardziej mi sie podobala, a w dwójce glupio tak ajkby mniej straszni ci przeciwnicy widac bylo wczesniej kto to, w ogole jakimis ciotami za przeproszeniem sie wydawali a w 1 jeszcze był ten aktor super ten wlasciciel motelu mega pasował do swojej roli, poza tym 1 czesc daje duzo do myslenia, jak mąż z zona mieli sie rozwieść to taki horror taka tragedia ich zblizyła do siebie i dopiero po tym wszystkim zrozumieli jak im na sobie zalezy i jak sie kochają i ze chcą ze soba dalej zyc. Wspaniale to wymyslili. A dwójka za to troche na sile wydaje sie byc robiona. pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones